Penthouse At City 3B2B2C-Harbour-Ocean View

  • 120 m²
  • 3 sypialni
  • 2 łazienki

Apartament Penthouse At City 3B2B2C-Harbour-Ocean View Melbourne o powierzchni 120 m² mieści się w dzielnicy Docklands posiada saunę i kryty basen. Crown Towers Melbourne znajduje się około 5 min jazdy samochodem od apartamentu, a Akwarium w Melbourne 1 km od niego.

Apartament oferuje widoki na morze i obejmuje balkon, restaurację tarasową i pełnowymiarową kuchnię z klimatyzacją. Obiekt noclegowy oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajduje się suszarka do włosów i ręczniki.

Do dyspozycji Gości jest basen.

Ten apartament oferuje pełnowymiarową kuchnię, gdzie Goście mogą przygotowywać domowe posiłki.

Muzeum Imigracji jest w prawie 2 km, natomiast Library at the Dock - w małej odległości od tego apartamentu. Z obiektu noclegowego można w 15 min dojść do centrum miasta. 3-pokojowy apartament Penthouse At City 3B2B2C-Harbour-Ocean View oferuje noclegi prawie 25 min piechotą od stacji metra Flinders Street.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Penthouse At City 3B2B2C-Harbour-Ocean View Melbourne
Docklands 2BR Apt Balcony Gym Pool Near CBD&MCG
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Docklands 2BR Apt Balcony Gym Pool Near CBD&MCG

8.8
Świetny 8 opinii
20 m od nieruchomości
USD 465 USD 419
za noc
Relax And Unwind By The Dock -Car Park Included-
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Relax And Unwind By The Dock -Car Park Included-

40 m od nieruchomości
USD 212 USD 191
za noc
Elevated Waterfront Stay With Indoor Pool And Views
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Elevated Waterfront Stay With Indoor Pool And Views

63 m od nieruchomości
USD 282 USD 254
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Essendon Fields
    17 km

    Stacje kolejowe

    Southern Cross Station
    1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Basen kryty
    • Sauna

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 22:00
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Penthouse At City 3B2B2C-Harbour-Ocean View akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Penthouse At City 3B2B2C-Harbour-Ocean View nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Penthouse At City 3B2B2C-Harbour-Ocean View jest kuchnia?
      W apartamencie Penthouse At City 3B2B2C-Harbour-Ocean View goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z lodówką, piekarnikiem i szklanymi naczyniami.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Essendon Fields
    17 km

    Stacje kolejowe

    Southern Cross Station
    1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Penthouse At City 3B2B2C-Harbour-Ocean View Melbourne

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij